fbpx

таг: Мила

Ќе се појави нова варијанта на ковид од која нема да...

0
Епидемиологот од Студентската поликлиника Мила Пауниќ денеска изјави дека корона вирусот постојано мутира и дека доколку не се вакцинираат доволно луѓе, ќе се...

ВИДЕО: Мила Кунис е зависничка од хероин во новиот „Four Good...

0
Холивудската актерка Мила Кунис целосно се промени за новата улога и подготвено го покажа својот талент во претстојниот филм „Four Good Days“,...

Мила Јовович го прослави 45-от роденден: Актерката се огласи од Холивуд...

0
Светски познатата актерката Мила Јовович, која се прослави со улогата во познатиот филм „Петтиот елемент“, го прослави својот 45-ти роденден, а по тој...

Царовска: Ниту еден наставник нема да остане без работа

0
Министерката за образование и наука, Мила Царовска вели дека новите реформи во образованието нема негативно да се одразат врз никој, туку напротив,...