fbpx

таг: линии

Темните дамки под ноктите – знак на висок холестерол или срцеви...

0
Појавата на темни линии кај ноктите може да биде симптом на постојано покачено ниво на холестерол во крвта, пишува британски „Дејли експрес“, повикувајќи...

Имате темни линии под ноктите? Тоа може да биде знак за...

0
Појавата на темни линии кај ноктите може да биде симптом на постојано покачено ниво на холестерол во крвта, пишува британски „Дејли експрес“, повикувајќи...

Бочварски: Евтините авио линии ќе бидат обновени веднаш по отворањето на...

0
Евтините авио линии, кои беа прекинати поради ковид-кризата ќе бидат обновени веднаш откако ќе се отворат границите, најави денеска министерот за транспорт и врски...