таг: Ирина

Украина договорила хуманитарен коридор со Русија за излез од Мариупол

0
Украинската вицепремиерка Ирина Верешчук изјави дека е договорен хуманитарен коридор со Русија за да им...

Десетгодишно девојче во Украина почина од старост

0
Десетгодишното девојче Ирина Химич, од областа Виниција во Украина, почина од старост. Смртта на детето ја објави нејзината мајка на Фејсбук. Девојчето...

Десетгодишно девојче во Украина почина од старост

0
Десетгодишното девојче Ирина Химич, од областа Виниција во Украина, почина од старост. Смртта на детето ја објави нејзината мајка на Фејсбук. Девојчето...

ФОТО+ВИДЕО | Ирина Шајк позираше топлес и ги остави фановите без...

0
Познатата руска манекенка Ирина Шајк неодамна повторно ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. ...

Ирина Шајк позираше во проѕирно боди: Фотографиите оставија многу малку простор...

0
Ирина Шајк ги почасти своите фанови на Инстаграм со фотографии на кои позира во проѕирно боди кое остава многу малку простор...

Ирина Шајк прозборе за заедничкото старателство на нивната ќерка со Бредли...

0
Славниот руски модел Ирина Шајк иако ретко открива за нејзиниот приватен живот, во своето ново интервју за магазинот „Elle“ се осврна на...

ФОТО+ВИДЕО: Ирина Шајк во необично издание на насловната на руски „Вог“

0
Во средата познатата манекенка Ирина Шајк на Инстаграм објави видео од снимањето за руското издание на магазинот „Вог“, на кое носи перика...

Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години видени повторно...

0
Бредли Купер и Ирина Шајк по скоро две години, вчера биле видени заедно во автомобил во Њујорк, пишува „Daily Mail“. ...

Ирина Шајк заблеска низ улиците на Њујорк: Сите зборуваат за нејзиниот...

0
Руската манекенка и светски супермодел Ирина Шајк (34) беше фотографирана на улиците во Њујорк во прекрасна модна комбинација, па затоа нејзините фанови...

Роденденска прослава: Сега знаеме од  кого  Ирина Шајк ја наследила убавината

0
Ирина Шајк очигледно знае да постигне рамнотежа меѓу мајчиството, работата и времето посветено на себеси. Неодамна  таа го прослави роденденот...