таг: Интервјуто

Ова се 10-те најлуди работи кои принцот Хари ги откри во...

0
ЈАСНО Е дека интервјуто со Опра Винфри во 2021 година беше само увертира за мисијата на принцот Хари да му открие на светот...

Лукаку им се извини на навивачите на Челзи за контроверзното интервју

0
Напаѓачот на Челзи, Ромелу Лукаку, се извини за интервјуто за италијанскиот печат, во кое го изрази своето незадоволство од ситуацијата во клубот. ...

Велика Британија: Учесниците во режирањето на интервјуто со Протасевич треба да...

0
Велика Британија оцени дека интервјуто на белоруската државна телевизија со новинарот Роман Протасевич, по присилното слетување на неговиот авион во Минск, е „вознемирувачко“...

Не стивнуваат реакциите: Британците се бесни по интервјуто на Хари и...

0
Откако беше емитувано интервјуто со војводите од Сасекс, во кое беа изнесени сериозни обвинувања до кралското семејство, јавноста се подели. Додека едни...

Експерт го анализираше говорот на телото на Меган во интервјуто: Според...

0
Откако излезе трејлерот за интервјуто на принцот Хари и Меган Маркл кај Опра Винфри, кралското семејство стана главна тема во медиумите. Сите...

Скандалозна изјава на Дуа Липа: Србите се фашисти кои го окупираа...

0
Во интервјуто кое го даде за познатото списание „Roling Stone“, поп-ѕвездата се осврна и на политички теми, изјавувајќи дека нејзиното семејство морало да...

Првиот човек на УЕФА жестоко го критикуваше Флорентино Перез!

0
Во интервјуто за „24.ur“, претседателот на УЕФА, Александар Чеферин, зборуваше за долго најавуваното ново натпреварување, „Суперлига“, кое го загрозува елитното натпреварување на...

Захариева кандидат за категоријата „тиква на годината“, поради „бисерот“ за Хитлер...

0
Интервјуто на бугарскиот премиер Бојко Борисов за германски „Франкфуртер Алгемајне Цајтунг“, според многумина, беше ненадминливо, но шефицата на бугарската дипломатија, Екатерина Захариева направи...