fbpx

таг: збогум

Бојана го победи ракот на скопската Клиника за детски болести

0
Бојана им кажа збогум на хемотерапиите и силно заѕвони на победничкото ѕвонче во Детската клиника од Скопје. Таа е една од оние деца...