fbpx

таг: забавиштата

Карантинот во Грција продолжен до 18 јануари, се отвораат само основните...

0
Со исклучок на градинките, забавиштата и основните училиштата, кои се отвораат во понеделник, актуелните рестриктивни мерки во Грција, односно карантинот и полицискиот час...