fbpx

таг: животи

Кетрин Зита Џонс објави интимна фотографија: Романтични и по 20 години...

0
Иако нивните животи се постојано под лупа на јавноста, со обожаватели насекаде, а со текот на годините имаа многу подеми и падови,...