fbpx

таг: желби

Како да препознаете дека тој сака само флерт?

0
Секој маж има свои желби кога се жените во прашање. Па затоа ви нудиме неколку знаци кои ако ги забележите кај припадниците...

Мбапе: Сакам да ја освојам ЛШ и Светското првенство во 2022...

0
Фудбалерот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе ги искажа своите желби за новата, 2022 година. Тој се осврна и на натпреварот против Реал...

ШТО МИСЛИ БИЗНИСОТ: Економијата заглавена меѓу денешната рецесија и утрешната неизвесност

0
Оваа пандемиска година новогодишните желби се малку поинакви. Се посакува најмногу здравје, не само на луѓето туку и на економијата...