таг: еколошка

СДСМ поддржува повисоки цени на горивата, ВМРО и албанската опозиција се...

0
СДСМ ја брани т.н. еколошка такса од три и пол денари. ВМРО – ДПМНЕ напаѓа – владата на Заев го ограбува народот преку...