fbpx
17 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Единствен

Од утре ќе може да се пререгистрираат возилата со странски регистарски...

0
Единствен проблем што сѐ уште не можат да се пререгистрираат возилата со странски таблици кои се возат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
25 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави