fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: драма

ВИДЕО: Дебата во чешкиот парламент прерасна во тепачка, полицијата ќе ги...

0
Вистинска драма се случи денеска во чешкиот парламент кога дебата меѓу пратеници се претворило во тепачка. Откако му беше исклучен микрофонот поради...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави