таг: дојава

Дојави за бомби во парламентот во Црна Гора и во неколку...

0
Зградата на црногорскиот парламент утрово е евакуирана поради дојава дека во таа институција...

Уште еден секс скандал во Белгија: 50 Французи организирале роденденска оргија...

0
По дојава за бучава од жителите на селото Сент Мард во општината Виртон, белгиската полиција прекинала оргија со 50 голи гости и...