таг: Дошол

Ериксен пристигна во Милан на раскин на договорот со Интер

0
Кристијан Ериксен вчера дошол во Милано, каде што денеска ќе ги комплетира сите документи околу раскинот на договорот со Интер. Ериксен на ЕВРО...

ВИДЕО: Јутјубер откри мистериозна пештера стара 700 години, еве како изгледа...

0
ЈуТјуб истражувач дошол до неверојатно откритие откако дошол до отвор и просторија под дрво кои го донеле до неверојатно зачувана пештера на Темпларите....

Виц на денот: Гравитација

0
Дошол Ајнштајн во Битола за да држи предавање на студенти за гравитација. На крајот од предавањето прашал:– Дали има некој прашања?Трпе од...