таг: дочекува

Близнаците да не си го расипуваат расположението со неважни детали, можни...

0
ОВЕНОвенот го дочекува крајот на првата работна недела од оваа година, задоволен од постигнатите резултати. Ова е ваш ден па од вас...

ПСЖ без Мбапе, Меси го пропушти тренингот

0
Актуелниот лидер ПСЖ со проблеми во играчкиот кадар го дочекува викендов бранителот на титулата Лил во дерби натпреварот од 12 коло во француското...