таг: добри

Хороскоп за 30 јануари: Препуштете им се на емоциите и уживајте!

0
OВЕН Пред вас се добри денови. Искористете ги за да ја зајакнете довербата помеѓу вас и партнерот. Исто така треба да...

Лавров: Русија има добри односи со Хрватска

0
Русија има добри односи со Хрватска, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров по денешната средба во Загреб со шефот на хрватската...