fbpx

таг: добра

Како да изберете зрела и слатка диња?

0
Изборот на добра диња може да биде малку потежок бидејќи не можете да видите што има во неа, а треба да знаете дека...

Дневен хороскоп за сабота (05.03.2022)

0
Овен Работа: Со добра организација и комуникација, повеќето Овни денес можат да балансираат некои рекреативни активности и неколку вредни деловни аранжмани....

Нешта кои не треба да ги жртвувате за врската

0
Иако за да имате добра и долготрајна врска, мора да правите компромиси со вашиот партнер, сепак постојат одредени нешта кои себично мораме...

Овие работи никако не смеете да ги подарите за Нова Година,...

0
Иако можеби имате добра намера, сепак постојат предмети за кои се веруваме дека не треба да ги подарувате. Некои од нив привлекуваат...

Овие работи никако не смеете да ги подарите за Нова Година,...

0
Иако можеби имате добра намера, сепак постојат предмети за кои се веруваме дека не треба да ги подарувате. Некои од нив привлекуваат...

Бугарскиот селектор задоволен од жрепката во Лигата на нации

0
Како „исклучително добра“ бугарскиот селектор Јасен Петков ја оцени жрепката во Нион која за противници на неговите фудбалери во Лигата на нации им...

Нема да можете да изедете само една: Вкусни и брзо готови...

0
Палачинките се секогаш добра идеја, а овој пат ќе го збогатиме вообичаениот, веќе добро познат рецепт со свежо сирење, мед и овошје –...

Неповолни ризици за Близнаците, Лавот со живот како филм

0
ОВЕН Склучивте добра деловна зделка која ви носи повеќе извори на приход. Задоволни сте со околностите во кои се наоѓате. Ќе...

Анчелоти без влакна на јазикот му се обрати на Азар: Има...

0
Карло Анчелоти го посочи како добра вест враќањето на Еден Азар за „Ел Класико“ дербито против Барселона, но искусниот италијански стручњак не му...

ВИДЕО: Како Елиф Елмас го шекна Казахстанецот?!

0
Победата од 4:0 против Казахстан е добра увертира за дебитанскиот настап на Македонија на ЕП. Со добра атмосфера победа и реми против Словенија,...