таг: добра

Манчестер Јунајтед е во потрага по нов голман

0
Манчестер Јунајтед е во добра форма, откако ја заврши успешно 2022 година и со победа ја почна...

Ова се најдобрите филмови за 2022 година

0
Ова беше добра година за филм. Секако, судејќи по кината, оваа година беше и година на суперхерои, блокбастери и франшизи, од кои сè...

Ова се најлошите серии за 2022 година

0
ДАЛИ ова беше добра година за серии? Тоа. Дали беше лоша година и за серии? Исто така да. Секоја година е и најдобра...

Директорот на Баерн уверува дека ѕвездата на тимот нема да си...

0
Баерн Минхен има многу добра сезона и во Лигата на шампионите и во Бундес лигата. Во Европа...

Како да изберете зрела и слатка диња?

0
Изборот на добра диња може да биде малку потежок бидејќи не можете да видите што има во неа, а треба да знаете дека...

Дневен хороскоп за сабота (05.03.2022)

0
Овен Работа: Со добра организација и комуникација, повеќето Овни денес можат да балансираат некои рекреативни активности и неколку вредни деловни аранжмани....

Нешта кои не треба да ги жртвувате за врската

0
Иако за да имате добра и долготрајна врска, мора да правите компромиси со вашиот партнер, сепак постојат одредени нешта кои себично мораме...

Овие работи никако не смеете да ги подарите за Нова Година,...

0
Иако можеби имате добра намера, сепак постојат предмети за кои се веруваме дека не треба да ги подарувате. Некои од нив привлекуваат...

Овие работи никако не смеете да ги подарите за Нова Година,...

0
Иако можеби имате добра намера, сепак постојат предмети за кои се веруваме дека не треба да ги подарувате. Некои од нив привлекуваат...

Бугарскиот селектор задоволен од жрепката во Лигата на нации

0
Како „исклучително добра“ бугарскиот селектор Јасен Петков ја оцени жрепката во Нион која за противници на неговите фудбалери во Лигата на нации им...