fbpx

таг: „Диор“

Ова е најпродаваниот парфем на светот, на секои три секунди се...

0
Парфемите на модната куќа „Диор“ на многумина им се омилени, а според резултатите од пазарот – еден е посебен. Имено, „Sauvage“ парфемот...