fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: децении

Ив Сен Лоран, уметник меѓу дизајнерите кој докажа дека стилот е...

0
Повеќе од четири децении беше моден гигант, но и покрај славата целиот живот спасот го бараше во опијатите и се бореше со...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави