fbpx

таг: денешно

Моќна приказна за пријателството

0
Вистинското пријателство е реткост во денешно време. Ако имате вистински пријатели, вие сте среќни луѓе. Но, за истото да го задржите мора да...

Зошто некои светски ѕвезди не сакаат да ги користат социјалните мрежи?

0
Во денешно време е познато правилото „Кој нема профил на социјалните мрежи, тој исто како и да не постои“. Профилите на Инстаграм,...

Мундо Депортиво ги откри големите планови на Лапорта

0
Во своето денешно издание, каталонскиот весник Мундо Депортиво ги откри плановите за трансфер на новиот претседател на...