fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: денешното

Мојсовски: Сугестија од АМС, што повеќе да има застапеност на жените...

0
Во текот на денешното редовно Изборно собрание на Ракометната федерација на Македонија беа споделени и предлози, сугестии.. Една од...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави