fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: денешен

ВИДЕО: Пред точно 10 години, Пандев ја најави светската титула на...

0
На денешен ден, 18 декември 2010 година, на стадионот во Абу Даби Интер ја освои титулата на ФИФА Светското клупско првенство. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави