fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Деми

Деми Ловато го најави својот документарец и прозборе за периодите на...

0
Пејачката Деми Ловато за прв пат прозборе за нејзиното предозирање во 2018 година и откри дека во тоа време неколку минути ја...

ФОТО: По коментарите дека изгледа непрепознатливо, Деми Мур ја прекина тишината...

0
Популарната актерка Деми Мур се појави на „Модната недела“ во Париз и ја отвори виртуелната ревија на модната куќа „Фенди“ за колекцијата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави