fbpx

таг: Двејн

Двејн Џонсон не се враќа во „Брзи и бесни“

0
Двејн Џонсон останува на ставот дека не се враќа во последниот филм „Брзи и бесни“, по навестувањето на Вин Дизел дека можеби повторно...

Двејн Џонсон веќе не го поддржува Џо Роган

0
 Глумецот Двејн Џонсон се откажува од својата јавна поддршка за водителот Џо Роган по сознанието дека овој го повеќепати го користел називот „нигер“,...

Еве кого сакаат Американците за претседател

0
Многумина Американци сакаат Двејн Џонсон „Карпата“ да се кандидира во иднина за претседател на САД, покажуваат резултатите од анкетата спроведена од истражувачката компанија...

Американците посакуваат „The Rock“ да биде нивниот следен претседател: Двејн Џонсон...

0
Познатиот американски актер Двејн Џонсон, попознат како „The Rock“, призна дека со задоволство ќе размисли за неговата кандидатура за претседател на САД...

ВИДЕО: Двјен Џонсон го изненади човекот кој му даде дом кога...

0
Иако актерот Двејн Џонсон, познат како „The Rock“, денес е успешен и богат, не било така отсекогаш. Во тинејџерските години,...