fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: градинките

Карантинот во Грција продолжен до 18 јануари, се отвораат само основните...

0
Со исклучок на градинките, забавиштата и основните училиштата, кои се отвораат во понеделник, актуелните рестриктивни мерки во Грција, односно карантинот и полицискиот час...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави