fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Глобалниот

Поради пандемијата патнички авиосообраќај во 2020 година опадна за досега невидени...

0
Глобалниот патнички авиосообраќај во 2020 година опадна за досега невидени 66 отсто, поради ограничувањата за патувања воведени со пандемијата на Ковид-19, соопшти денеска...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави