fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: главна

Бесими: Со Стратегијата „SmartER Growth“ до удвојување на економскиот раст

0
Нашата главна цел е, на среден рок, да го забрзаме економскиот раст од 2 до 2,5 проценти во последната деценија на 4 до 5...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави