fbpx
10 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Вршителката

Османи: До крајот на јануари ќе се надмине политичкиот ќорсокак во...

0
Вршителката на должноста претседател на Косово, Вјоса Османи, која е во официјална посета на Албанија, изјави дека се надева оти...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
66 %
1.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави