fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: време

Срцето му се скрши на Гвардиола: „Тој не го заслужи тоа,...

0
Пеп Гвардиола во последно време бележи повеќе од одлични резултати со Манчестер Сити и е на добар...

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

0
Нема подобро време за гледање интересен филм или серија од викендите. Но, на многумина им е познато чувството предизвикано од исцрпното барање...

Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен сопруг: „Мустафа не плаќа алиментација повеќе...

0
Долго време се шпекулираше дека познатата пејачка Емина Јаховиќ не е во добри односи со нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал, но дури...

„Ме „убија“ во Барселона, а сега Ленглет минува низ истото и...

0
Барселона веќе подолго време е во криза, и тоа многу се чувствува во резултатите. По...

Халанд постигна два гола, Борусија го понижи Шалке на рурското дерби

0
Борусија Дортмунд во последно време победуваше на рурското дерби како шега. На претходните две дербија...

Иванка Трамп и сопругот добро ја искористиле својата позиција во Белата...

0
Кога своето време и способности ги ставија во служба на американскиот претседател, Иванка Трамп и Џеред Кушнер за тоа не бараа плати,...

До­кол­ку сте ан­кси­озни, ре­дов­но пиј­те ви­та­мин Б6 

0
До­кол­ку во по­след­но вре­ме и не се чув­ству­ва­те баш нај­добро, ве ма­чи не­со­ница, се чув­ству­ва­те нап­на­то и има­те сè по­за­чес­те­ни па­нич­ни на­пади,...

Виц на денот: Алиби

0
– Имате ли алиби за време на убиството?– Што е тоа алиби?– Некој да ве видел тоа време…– Фала богу, никој! ...

ФОТО | На новиот тренд не му одолеа ниту Шакира: Пејачката...

0
Во последно време се повеќе познати дами се одлучија да ја променат бојата на косата. Силните, дречливи и впечаливи бои се во...

20 работи кои го подобруваат расположението и ја подигнуваат самодовербата кај...

0
Жените за време на нивниот живот трошат во просек повеќе од 10.000 евра на разни козметички производи, третмани, разубавување, фризери, членство во фитнес-клубови...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави