fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: вооружени

ФБИ очекува вооружени протести на денот на инаугурацијата на Бајден

0
Американското истражно биро ФБИ соопшти дека има планови за вооружени протести во главните градови на сите 50...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави