fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Волков

Русија распиша потерница за Леонид Волков, шефот на тимовите на Навални

0
Рускиот истражен комитет денеска соопшти дека Леонид Волков, близок соработник на затворениот опозициски политичар Алексеј Навални, е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави