таг: Водителката

Лила ја оперирале пет часа, со дренови се шетала низ Истанбул

0
Водителката Лила Филиповска за магазинот „Убавина и здравје“ проговори за тешките моменти кои ги преживеала и за операцијата на дојката во Истанбул....

Има еден играч кој Дилета не сака да го гледа во...

0
Секси водителката Дилета Леота зборуваше за британскиот „Сан“ за претстојното финале на култниот Вембли. Големото финале на Европското првенство помеѓу старите...

ВИДЕО: Опра во интервјуто со принцот Хари низ солзи раскажа за...

0
Водителката Опра Винфри се расплака за време на интервјуто со принцот Хари, додека се присетуваше на страшното искуство од повеќекратното силување кое...

ФОТО: Водителката Ирена Спировска на „Прв до врв“ уште еднаш покажа...

0
Водителката Ирена Спировска која со години ја забавува македонската јавност со своите телевизиски емисии, несомнено важи за една од најубавите жени во...

ВИДЕО: Опра Винфри проговори за злоставувањето што го доживеала во младоста

0
Водителката Опра Винфри, која се врати во центарот на вниманието на јавноста во март, по интервјуто со Меган Маркл и принцот Хари,...

ВИДЕО: Руска новинарка стана вирален хит откако еден „натрапник“ неочекувано ѝ...

0
Водителката која во живо од Москва ја презентираше прогнозата за времето во Русија, стана вирален хит откако едно куче влета во кадар...

Меган Маркл и принцот Хари го имале првиот разговор со Чарлс...

0
Водителката на „Си-Би-Ес“ и блиска пријателка на Опра Винфри, Гејл Кинг, утрово во емисијата „This Morning“ откри дека минатиот викенд принцот...

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц:...

0
Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу. Имено, Сања носеше минијатурен фустан...

Водителката Александра Илиевска ужива во последните денови од бременоста

0
Водителката на популарното кулинарско шоу „Брза кујна“, Александра Илиевска со својот сопруг Александар го очекуваат своето прво дете. Поради нејзината...