таг: Белара

Шпанска министерка: Нетанјаху е надвор од контрола, треба да биде изведен...

0
Шпанската министерка за социјални права и лидерка на Подемос, Јоне Белара, го коментираше конфликтот меѓу Израел и Хамас. „Нетанјаху, на...