таг: актерот

Погребан Метју Пери, го испрати целата екипа од „Пријатели“

0
реклама Актерот Метју Пери, кој почина во саботата на 54-годишна возраст, беше погребан во петокот...

Почина Пол Рубенс, актерот кој го играше Пи-Ви Херман

0
реклама Пол Рубенс, актерот кој го играше Пи-Ви Херман, почина на 70-годишна возраст од рак,...

Почина Лу Палтер, актерот во една од најтрогателните сцени во Титаник

0
реклама Почина актерот Лу Палтер, најпознат по трогателната сцена од Титаник која наслика многу...

ВИДЕО: Џони Деп едвај ги задржа солзите додека публиката во Кан...

0
реклама АКТЕРОТ Џони Деп беше обземен од емоции бидејќи доби овации од публиката по...

Мани од „Модерно семејство“ денес има 24 години и тешко дека...

0
реклама Актерот Рико Родригез многумина го паметат како Мани од серијата „Модерно семејство“. Рико...

Обвинителите го намалија обвинението против Алек Болдвин

0
Американските обвинители кои го обвинија актерот Алек Болдвин за ненамерно убиство во случајот со пукањето...

Еди Марфи даде совет на доделувањето на Златен Глобус: Не кажувајте...

0
Актерот и комичар Еди Марфи им понуди совет на сите комичари додека ја примаше наградата Сесил Б. Демил на Златните глобуси. А тој...

Зошто Морган Фримен носеше ракавица само на едната рака на отворањето...

0
Актерот Морган Фримен привлече големо внимание со својот настап на отворањето на Светското првенство во Катар. Многумина гледаа во неговата лева рака,...

Стифлер од „Американска пита“ открива колку пари добил за улогата: „Тогаш...

0
,/center> АКТЕРОТ Шон Вилијам Скот, кој се прослави со улогата на Стив Стифлер во Американската пита, откри дека за...

Дедото од Squid Game ги расплака водителите: „Неговите зборови го допираат...

0
Јеонг-Су, актерот кој глумеше симпатичен старец во дистопискиот хит на Нетфликс, Squid Game, односно натпреварувачот со бројот 001, ги расплака водителите со своите...