таг: застрелана

Двегодишно дете во САД нашло пиштол и ја убило својата бремена...

0
Бремена 31-годишна жена починала откако била застрелана во грбот од нејзиниот двегодишен син во американската сојузна држава Охајо, соопшти полицијата. Лаура...

Уште едно сурово убиство на девојка во Иран

0
Хадис Наџафи, 20-годишна девојка застрелана и убиена од безбедносните сили на Иран, стана...