таг: Wish

Анџелина Џоли се враќа: Актерката откри зошто новиот филм „Those Who...

0
Филмот „Those Who Wish Me Dead“ е големото враќање на Анџелина Џоли во вистинската акција на екранот по повеќе од една деценија. Но,...