fbpx

таг: „Unfinished“

„Сакаш да успееш во Холивуд? Направи нови гради и додај волумен...

0
Во својата нова автобиографија „Unfinished“, Пријанка Чопра зборуваше за тоа со што морала да се бори додека се пробивала во светот на...