таг: „Spare“

Ги сруши сите рекорди: За само еден ден продадени се 1,43...

0
Мемоарите на принцот Хари „Spare“, кои вклучуваат искрени откритија за членовите на британското кралско семејство, го соборија рекордот на продажба од првиот ден...