таг: Save

Тер Штеген, е блиску до поставување на рекорд во Ла Лига

0
Голманот на Барселона, Марк-Андре тер Штеген, е многу блиску до поставување на извонреден...

Ново издание на најпознатата песна против кралицата

0
Антолошката панк-рок „химна“ „God Save The Queen“ на групата „Секс пистолс“, ќе биде преиздадена во бројно-ограничено издание, по повод платинестиот јубилеј на кралицата...