таг: runs

Бензема: Ја напишав мојата приказна, а нашата завршува тука

0
Најдобриот фудбалер за 2022 година, Карим Бензема реши да се повлече од националниот тим со...

Бензема го пропушта Мундијалот во Катар!

0
Карим Бензема, нема да игра на Мундијалот во Катар кој почнува денеска поради скинат квадрицепс....

Илјадници луѓе на демонстрации против претседателот на Перу

0
Илјадници луѓе излегоа на улиците низ Перу барајќи оставка од претседателот Педро Кастиљо,...