fbpx

таг: предизвици

„Откако ќе ја напуштам Формула 1, ми треба рехабилитација“

0
Трките во Бразил и Абу Даби се последните два предизвици на патеките на Формула 1 за германскиот...

24-ТАТА НЕДЕЛА Е ВАЖНА ПРЕСВРТНИЦА ВО БРЕМЕНОСТА: Лицето на бебето е...

0
Бременоста е полна со предизвици, а повеќето идни мајки се грижат да не родат ненадејно и премногу рано. Затоа е важно да се...