fbpx

таг: ♈Овен

Овен Вилсон откри зошто ја кажува својата позната изрека во дури...

0
Холивудскиот актер Овен Вилсон освои многу гледачи со своите улоги, а доколку сте негови лојални обожаватели можеби сте забележале како овој актер со...

Еве што предвидуваат ѕвездите за ноември

0
Овен Ноември ќе му донесе многу препреки на овенот со кои овој огнен знак ќе треба да се справи. Можно е да...

Дневен хороскоп за понеделник (24.10.2022)

0
Овен 21.3.- 20.4. Денес би можеле да го промените мислењето за една работа што ви е многу важна лично. ...

Дневен хороскоп за понеделник (03.10.2022)

0
Овен Не очекувајте јасен и директен одговор од сите. Можеби ќе бидете разочарани. ЉУБОВ Партнерот сака да флертува и...

Дневен хороскоп за понеделник (26.09.2022)

0
Овен Се обидувате да избегнете контакти со луѓе кои ве исцрпуваат. Сепак, бизнисот не го одобрува таквото однесување, па ќе бидете принудени...

Неделен хороскоп од 19 до 25 септември

0
ОВЕН Овенот ќе мора да се воздржува поголем дел од неделата, бидејќи времето за акција се уште не е дојдено. На...

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 12 ДО 18 СЕПТЕМВРИ: Девиците жестоко ќе се...

0
Овен На почетокот на неделата ќе бидете во искушение да ги „повлечете“ своите ветувања. Ќе почувствувате желба да бидете слободни во се....

Овие хороскопски знаци знаат како да го добијат она што го...

0
Овен Не само што знаат да го решат секој проблем, кој се најде пред нив умеат да ги решат и туѓите проблеми....

Овие хороскопски знаци знаат како да го добијат она што го...

0
Овен Не само што знаат да го решат секој проблем, кој се најде пред...

Дневен хороскоп за сабота (13.08.2022)

0
Овен Лошите односи во вашата работна средина станаа неподносливи, па не ви преостанува ништо друго освен да размислувате за заминување. Ситуацијата не...