fbpx

таг: „Netflix“

Нетфликс во 2023 почнува да наплатува за споделување лозинки, профилите стануваат...

0
NETFLIX ја менува политиката за споделување лозинка и ќе почне да им наплаќа на корисниците за споделување сметка. Во моментов, сопственик на...

Новата вистинска криминална серија на Нетфликс ги вознемири гледачите: „Дали е...

0
NETFLIX има многу содржини за љубителите на криминал оваа есен, но некои гледачи останаа вознемирени по објавувањето на најновото вистинско злосторство. Vatican...

„Netflix“ го објави датумот за 5 сезона на „Money Heist“ –...

0
„Netflix“ го објави датумот на 5-та сезона на „Money Heist“. Всушност, очекувајте два дела. Следните 10 епизоди од реномираната шпанска драма, официјално...

Мелиса Мекарти и Оливија Спенсер суперхерои во филмот „Thunder Force“ на...

0
„Netflix“ го објави официјалниот трејлер за новиот филм „Thunder Force“, кој пристигнува на оваа платформа на 9 април. Филмот е...

Серијата „Emily in Paris“ номинирана за „Златен Глобус“: Луѓето бесни

0
Серијата на „Netflix“, „Emily in Paris“ е номинирана за престижната награда „Golden Globe“. Додека некои се воодушевени од серијата,...