таг: нестабилно

Променливо облачно и нестабилно со повремен пороен дожд, грмежи и ветер

0
Променливо облачно и нестабилно со повремен пороен дожд, грмежи и засилен јужен ветер. На места врнежите ќе бидат пообилни (се очекува да наврнат...