fbpx

таг: напишала

Мистеријата на писмaта на кралицата Елизабета – ќе бидат отворени дури...

0
Никој не знае што напишала Елизабета… Специјално писмо напишано од покојната кралица Елизабета Втора лежи скриено во трезор во Австралија и не...