таг: налетале

Мислат дека се подобри од другите: Ова се најпретенциозните хороскопски знаци

0
ДЕФИНИТИВНО сте налетале на некој кој мисли дека е подобар од вас. Овие луѓе го омаловажуваат вашиот стил на облекување или вкус при...