fbpx

таг: „Најсреќниот

ОВОЈ ЗНАК ЌЕ ИМА НАЈМНОГУ СРЕЌА ВО 2023: Сè што ќе...

0
Најсреќниот знак во новата 2023 година е дефинитивно Овенот Драги Овен, годината што доаѓа ќе биде феноменална за вас бидејќи ќе напредувате...

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во декември

0
Доаѓа декември, за многумина најсреќниот и најубавиот месец во годината. Планетарните аспекти во овој месец ќе бидат интересни и на некои ќе им...

Означете го овој датум: Доаѓа најсреќниот ден од декември, добро искористете...

0
НАЈСРЕЌНИОТ ден во следниот месец е сабота, 3 декември. Патувањето на Месечината низ Овен ќе биде во хармонични аспекти со Венера и Меркур...

„Најсреќниот човек на светот“ е македонски кандидат за Оскар за долгометражен...

0
Македонскиот филм „Најсреќниот човек на светот“ во режија на Теона Стругар Митевска е годинaшниот македонски кандидат за наградата „Оскар за најдобар долгометражен интернационален...