fbpx

таг: „Милкшејк“делот

Келис ја обвини Бијонсе за „кражба“

0
Бијонсе го отстрани „Милкшејк“-делот од својата нова песна „Energy“ (Енергија), откако Келис ја нападна поп-ѕвездата поради својот хит „Milkshake“ од 2003 година, обвинувајќи...