таг: „Малком

Ѕвездите на „Малком во средина“ сакаат продолжение: „Сите сме за тоа“

0
„Малком во средина“ е хумористична серија која многу генерации обожаваа да ја гледаат, а Брајан Кренстон, кој го глумеше таткото Хал во серијата,...