fbpx

таг: „IMDB“

Откриен датумот на премиерата на филмот „Gucci“ со Лејди Гага

0
Според наводите на сајтот „IMDB“, новиот филм „Gucci“ во кој главната улога ја има поп ѕвездата Лејди Гага и холивудскиот актер Адам...