таг: еврејската

Ким Кардашијан за антисемитските испади на Канје Вест: Говорот на омраза...

0
„СТОЈАМ со еврејската заедница“, објави Ким Кардашијан на Твитер и конечно го прекина молкот за антисемитскиот скандал на нејзиниот поранешен сопруг Канје Вест....